FORUM Stowarzyszenia PEMI

Forum o tematyce e-wszystkiego
Teraz jest 2018-01-17, 13:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-02, 17:39 

nie chciałbym, żeby wyszło, że robię jakąś kryptoreklamę ale skoro systemy to systemy. Ja od roku używam Lefthand'a - Pełna Księgowość, co prawda moduł e -faktura dostępny jest oddzielnie ale zawiera go pakiet pełna księgowość.

Koszt na dzien dobry to niespełna 900 peelenów ale mamy wszystko.

Dodatkową zaletą programu jest to, że mamy możliwość pobrać wersję bezpłatną czego kosztem bezpośrednim jest oglądanie przy każdorazowym uruchomieniu kilku reklam dotyczących Linuxa. Jednak jeśli ktoś zaczyna działalność i nie ma kasy na to żeby od razu wywalić te 9 stów myślę, że to rozwiązanie jest niezwykle interesujące.

Dodatkowym atutem jest obsługa kilku firm czy też brandów w jednej firmie, pełne dokumenty księgowe, faktury pro forma oraz księgowe w kilku językach, wbudowany CRM, wbudowany klient poczty e mail i wiele wiele innych.

Ciekawe czy e faktura Pemi miałaby zastosowanie jakieś w tym właśnie programie. Może w jakiś sposób szyfrując podpis czy cóś ... :roll:

Więcej informacji na www.lefthand.pl [poprawiony z www.lefthand.com, przepraszam :oops: ]

Pozdrawiam

Kurtz

Ps. Nie jestem pracownikiem ani afilantem firmy Lefthand. Nie współpracuję z żadnym dystrybutorem produktów Lefthand. Nikt nie płaci mi za pisanie o tym jakie to bardzo są wyczesane. :oops:

Jestem jedynie zadowolonym użytkownikiem a jak zaczynałem działalność to program sobie pobrałem z ich strony. :lol:

Strefa czasowa: UTC + 1